Protect Your Hospital Staff: COVID-19 Patient Management (Full Story)

Quite simply put, the biggest risk to your hospital staff right now, is that an infected patient is brought into the hospital and infects the people working there.
Čti více

3 Ways to Improve COVID-19 Patient Management and Protect Your Hospital Staff Today

The protection of medical staff is crucial today. If we fail, the health care system will also fail – with tragic results.
Čti více

Výstavní podzim

Začátek podzimu se tento rok pro STEMI Global nesl ve znamení výstav a účasti na konferencích.
Čti více

Začátek dobrý, všechno dobré

I tak by se dal charakterizovat úvod roku v STEMI. Kromě vylepšování naší aplikace po technologické stránce jsme se soustředili i na prezentaci před těmi nejpovolanějšími – lékaři a záchranáři.
Čti více

STEMI je IT Produktom roka 2018

Komunikační technologie STEMI získala ocenění IT PRODUKT ROKU 2018 během slavnostního večera IT GALA, který se konal 4. října 2018. Prestižní slovenské IT certifikáty byly letos předávány již po osmnácté.
Čti více

5 důvodů, proč je aplikace STEMI „šitá na míru“ zdravotnickým profesionálům

Pokud jste si prohlédli naše videa z úvodní stránky, pravděpodobně již víte, jak asi aplikace STEMI funguje. Možná se nyní ptáte, jak se ale odlišuje od jiných, denně používaných aplikací, které umožňují posílání fotografií a telefonování.
Čti více

Jak to začalo

Analýza Slovenského rejstříku akutních koronárních syndromů (SLOVAKS) ukázala, že při managementu pacientů s infarktem myokardu (nazývaným také STEMI) existují 2 hlavní příčiny časových ztrát.
Čti více