Zpět

STEMI je IT Produktom roka 2018

STEMI CEO a CTO Ředitel STEMI Milan Barger a CTO Peter Illés na IT GALA 2018

Komunikační technologie STEMI získala ocenění IT PRODUKT ROKU 2018 během slavnostního večera IT GALA, který se konal 4. října 2018. Prestižní slovenské IT certifikáty byly letos předávány již po osmnácté.

Akci pořádá firma Digital Visions, vydavatel známého magazínu PC Revue, s cílem zhodnotit a ocenit úsilí lidí a firem v oblasti IT a telekomunikací. Přibližně 80 účastníků soutěžilo v kategoriích: IT Projekt, IT Produkt, IT Osobnost roku 2018, a Nejziskovější firma roku 2017.

Komunikační technologie STEMI zvítězila v kategorii IT Produkt roku s nejvyšším skóre za hodnocenou originalitu a inovaci produktu, design a funkcionality, přínos pro cílovou skupinu a využití. STEMI CEO


Technologie STEMI, umožňuje okamžitou obrazovou a hlasovou konzultaci případu infarktu myokardu a cévní příhody mezi profesionálním záchranářem v terénu a specialistou v nemocnici. Nemocniční tým přitom vidí polohu sanitky, čas dojezdu a různé klinické informace a dokáže připravit potřebné podmínky pro přijetí pacienta v nemocnici.

Jsme vděčni za toto ocenění, zároveň si však uvědomujeme, že největší díky patří záchranářům a lékařům, kteří vynakládají toto úsilí na záchranu lidských životů dennodenně. Jsme rádi, že komunikační technologie STEMI může být při tom.

 

21.10.2018