Zpět

Začátek dobrý, všechno dobré

I tak by se dal charakterizovat úvod roku v STEMI. Kromě vylepšování naší aplikace po technologické stránce jsme se soustředili i na prezentaci před těmi nejpovolanějšími – lékaři a záchranáři.

Během dubna jsme se zúčastnili hned dvou akcí. Začátkem měsíce to byl X. Kongres urgentní medicíny a medicíny katastrof v slovenské obci Vyhne.

Celý kongres byl věnován tématům akutní kardiologie, urgentního příjmu, traumatu, doporučeným postupům, KPR a akutní nefrologii. Během 3 dnů odznělo 54 přednášek od špičkových kardiologů a neurologů. Na kongrese nás zastupoval náš CEO – Milan a COO – Peter. I díky účastníkům kongresu jsme získali nové podněty k vylepšení aplikace i několik velmi pozitivních ohlasů přímo z praxe.

STEMI CEO a CTO Koncem dubna se náš STEMI team zúčastnil Brněnských dní urgentní medicíny.

Kongres byl věnován problematice ultrasonografie v urgentní péči a péči o pacienty s cévní mozkovou příhodou. Jsme velmi rádi, že právě během této konference odzněla přednáška pí Kolarovové ze Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje o používání naší mobilní aplikace STEMI s názvem „Když nemůžeš, tak přidej aneb jak zlepšit timing v péči o pacienta s NCMP“. Aplikace STROKE na Slovensku“ zaznamenala u zúčastněných úspěch a my můžeme být jen hrdí na to, že naše práce vzbudila zájem u těch nejpovolanějších. Díky spolupráci s odborníky se nám podařilo sestavit aplikaci STEMI tak, že jsme jejím používáním dosáhli 62% redukci sekundárních transportů a téměř 25% snížení celkového ischemického času.

Pokud Vás naše práce zaujala, kontaktujte nás a my Vám rádi zpřístupníme DEMO verzi. STEMI CEO

 

6. 3. 2019