STEMI řešení
pro nemocnice

Zrychlete poskytnutí akutní zdravotní péče a zoptimalizujte využití vašich zdrojů prostřednictvím naší komunikační technologie STEMI.
Zredukujte čas poskytnutí zdravotní péče a vylepšete klinické výsledky.
Optimalizujte využití vašich zdrojů a snižte náklady.
Minimalizujte počet falešných aktivací invazivních nemocničních týmů.
Připravte se na pacienta přesně včas a jednoduše aktivujte celý váš tým.
Zjednodušte komunikaci s posádkou záchranné služby.
Reporting konzultovaných případů, časových intervalů a jiných užitečných informací napomáhá ke zlepšování zdravotní péče.

Co se STEMI získáte?

Přijímání relevantních informací
ohledně pacientů, jako jsou EKG záznam, STROKE kartička nebo detail úrazu přímo do vašeho smartphonu prostřednictvím modulů STEMI STROKE a TRAUMA, vám umožňuje lépe se připravit ještě pro příchodem pacienta. Navíc konzultací na dálku jako specialista pomáháte ušetřit vzácné minuty ve prospěch pacienta.
Jednoduché označení dostupnosti
vašeho nemocničního centra (týkající se technického vybavení) představuje aktuální a přesné informace pro záchranáře, což přispěje k lepšímu a rychlejšímu rozhodování na straně záchranáře.
Tlačítko „Aktivace týmu“
vám umožňuje aktivovat celý invazivní tým stisknutím pouze jednoho tlačítka, jímž zároveň celému týmu odešlete veškeré nezbytné informace o pacientovi.
Reporting
konzultovaných případů, časových intervalů a jiných užitečných informací vám poskytne přehled a pomůže v zlepšování zdravotní péče.
Možnost přeposlat případ
jinému nemocničnímu centru, včetně všech důležitých informací, jedním tlačítkem.
Přesné monitorování pozice sanitky na mapě
výpočet odhadovaného času dojezdu (ETA) umožňuje vašemu týmu připravit se na pacienta přesně včas a pomáhá optimalizovat využití vašich zdrojů.
STEMI nemocniční dashboard
přijímá všechny případy vedle komunikace se záchranáři prostřednictvím smartphonů, aby se zajistilo, že žádný případ nezůstane nepovšimnut.
Máte zájem o aplikaci STEMI pro vaše kardiocentrum, neurocentrum nebo traumatologické pracoviště?
Chcete vědět víc nebo si dohodnout ukázku?

Our API available at Nubentos